Overlokas

SIRUBA 737K – 504F2-02

SIRUBA 737K – 504F2-02

Techninė charakteristika

 • SIRUBA  737K – 504F2 - 02, tai yra trijų siūlų vienaadatė overloko siūvimo mašina. Šio modelio siuvimo mašinomis galima siūti lengvas ir ypatingai plonas medžiagas. Dėl tiksliai paskirstyto svorio, mašina yra labiau subalansuota. Darbo metu dirba tyliai.
  Šiame modelyje yra įmontuotas aušinimo ventiliatorius. Aušinimas papdeda mašinais neįkaisti ir išlikti ilgaamžiška.
  Maksimalus siuvimo greitis iki 7500 dyg/min.;
  Apmėtymo plotis– nuo 2 mm.;
  Dygsnio ilgis– nuo 3,6 mm.;
  Pėdelės pakėlimo aukštis: ranka – 5.5 m;
  Diferencialas (Dvigubi dantukai) – 0,7 – 2 ;
  Adatos pozicionavimas.
  Adatų sistemų sistema DCX27 #9;
  Integruotas servovariklis. Energijos sąnaudos: 320VA.

Privalumai

 • Puikiai siūnanti, išlaikantį tobulą siuvimo dygsnį bei patogiaiai naudojama, šio modelio mašina, bus tikra atgaiva dideliėms siuvimo darbams. Ji pasižymi daugeli gerų savybių ir tikrai palankia kainą įnoringiausiam pirkėjui. Joje integruotas ir išobulintas adatos laikiklio mechanizmas priima pulsuojantį alyvos tiekimą užtikrindamas greitą judėjimą. Adatos apatinės padėties mechanizmas su priverstiniu alyvos grįžimu užtikrina nepriekaištingą alyvos valdymo lygį.
  Viršutinė kilpiklio sistema aktyvuoja tepimo sistemą.Siruboje integruotas ištobulintas sinchronizatorius. Mikroschema (čipas, IC) sandariai patalpintas variklio viduje, o tai leidžia tiksliau siųsti signalus siuvimo metu taip išvengiant klaidų operacinėje sistemoje. Toks patobulinimas imituoja senąjį signalo jungimo būdą, pašalindamas perdavimo tarp paviršių defektų galimybę. Puikiai suderinta galios ir alyvos tiekimo sistemos.