Overlokas

SIRUBA 737FS-504M2-04

SIRUBA 737FS-504M2-04

Techninė charakteristika

 • SIRUBA 737FS-504M2 - 04, tai yra trijų siūlų vienaadatė overloko siūvimo mašina. Šio modelio siuvimo mašinomis galima siūti lengvo ir vidutinio sunkumo medžiagas.
  Joje yra pilnai integruota elektroninio valdymo įranga (servo motoras, valdymo pultas, ir energijos išjungimo mygtukas). Dėl tiksliai paskirstyto svorio, mašina yra labiau subalansuota.
  Aušinimo ventiliatorius
  Maksimalus siuvimo greitis iki 6500 dyg/min.;
  Apmėtymo plotis– nuo 4 mm.;
  Dygsnio ilgis– nuo 3,6 mm.;
  Pėdelės pakėlimo aukštis: ranka – 6,5 m;
  Diferencialas (Dvigubi dantukai) – 0,7 – 2 ;
  Adatos pozicionavimas.
  Adatų sistemų sistema DCX27 #11;
  Integruotas servovariklis. Energijos sąnaudos: 320VA.

Privalumai

 • Siruboje integruotas ištobulintas sinchronizatorius. Mikroschema (čipas, IC) sandariai patalpintas motoro viduje, o tai leidžia tiksliau siųsti signalus siuvimo metu taip išvengiant klaidų. Toks patobulinimas imituoja senąjį signalo jungimo būdą, pašalindamas perdavimo tarp paviršių defektų galimybę. Puikiai suderinta galios ir alyvos tiekimo sistemos.
  Sumaniai sumontuotas variklis sujungtas su perdavimo sistema, perduoda galią alyvos tiekimo sistemai. Integruota oro įtraukimo sistema, tam, kad darbo metu variklis būtų papildomai aušinamas. Šis aušinimas prailgina mašinos ilgaamžiškumą. Integruota LED lemputė leidžia matyti aiškiau siuvamą paviršių.