Siuvinėjimas

 MES – SIUVINĖJIMO PROFESIONALAI, nes:

  • siuvinėjame nuo 1992 metų
  • siuvinėjame su aukščiausios klasės pramoninėmis siuvinėjimo mašinomis BARUDAN (Japonija)
  • pas mus daugiau nei 100 siuvinėjimo galvučių
  • siuvinėjame aukščiausios kokybės siuvinėjimo siūlais MADEIRA (Vokietija)
  • platus siuvinėjimo technologijų spektras: klasikinis siuvinėjimias, kilpinis siuvinėjimas (frote), siuvinėjimas virvele, 3D siuvinėjimas, siuvinėjimas kryželiu, grandinėlė, siuvinėjimas žvyneliais, graviravimas, pjaustymas lazeriu
  • garantuojame aukštą kokybę, Jums tinkamus terminus ir konkurencingą kainą.

 


Siuvinėjimo kaina priklauso nuo dygsnių skaičiaus siuvinėjime ir užsakymo kiekio. Tam, kad mes galėtume pateikti Jums tikslią siuvinėjimo kainą, būtina atsiųsti mums savo ženklą, logotipą ar kitą norimą dizainą.
Atsiųskite mums el. paštu info@nortija.lt. Tinkami formatai: .cdr, .tif, .eps, .jpg, .psd, . bmp, .doc, .pdf.
Jeigu neturite norimo ženklo vienu iš išvardintų formatų, atsiųskite mums nuorodą internete tam, kad mes galėtume įsigilinti ir suprasti, ko Jums reikia.
Jūsų tekstui ar ženklui išsiuvinėti, pirmiausia sudaroma skaitmeninė forma (pramoninės mašinos nuskaito skaitmeninę programą). Skaitmeninės programos sudarymo kaina priklauso nuo ženklo ar teksto sudėtingumo. Tai vienkartinis mokestis už programą. Visos programos saugomos mūsų duomenų bazėje. Esant poreikiui, visuomet galėsite užsisakyti siuvinėjimą pakartotinai.
Skaitmeninė programa sudaroma nemokamai, jeigu Jūsų užsakymo kiekis siekia 100 vnt. ir daugiau.
Prekės pagaminimo laikas įprastai trunka nuo 7-10 dienų. Esant jūsų poreikiui užsakytą produktą gauti greičiau, mes visada į tai geranoriškai atsižvelgiame paspartindami gamybos procesus.
  • slide
    Caption