Overlokas

SIRUBA 737Q-504M2-04

SIRUBA 737Q-504M2-04

Techninė charakteristika

 • Siruba 737Q-504M2-04 , tai yra trijų siūlų vienaadatė overloko siūvimo mašina. Joje yra pilnai integruota elektroninio valdymo įranga (servo motoras, valdymo pultas, ir energijos išjungimo mygtukas). Šio modelio siuvimo mašinomis galima siūti lengvo ir vidutinio sunkumo medžiagas. . Daug tikslesnis ir patikimesnis adatos pozicionavimas. Siruboje integruotas ištobulintas sinchronizatorius. Mikroschema (čipas, IC) sandariai patalpintas SERVO vsriklio viduje. Siuvimo mašinos galvoje sukurta ir integruota vakuminė adatos tepimo sistema.Viršutinis kilpiklio sistema aktyvuoja tepimo sistemą. Integruota alyvos filtravimo sistema (lengvai pritaikoma, valdoma ir taisoma).
  Integruota oro įtraukimo sistema, tam, kad darbo metu variklis būtų aušinamas papildomai . Šis aušinimas prailgina mašinos ilgaamžiškumą. Integruota LED lemputė leidžia matyti aiškiau siuvamą paviršių.
  Maksimalus siuvimo greitis iki 6000 dyg/min.;
  Dygsnio ilgis– nuo 3,6 mm.;
  Dygsnio plotis - 4 mm.;
  Pėdelės pakėlimo aukštis: ranka - 6m;
  Diferencialas (Dvigubi dantukai) – 0,7 – 2 ;
  Adatos pozicionavimas.
  Adatų sistemų sistema DCX27 #11;
  Integruotas servovariklis. Energijos sąnaudos: 320VA.

Papildomi priedai

 • Sandari, vakuuminė alyvos gražinimo sistema leidžia aktyviai sutepti adatos ir viršutinio kilpiklio mechanizmus. Naujoji sistema ryškiai pranoksta tradicines siūlinę ar lašelinę alyvos tiekimo sistemas.
  Daug tikslesnis ir patikimesnis adatos pozicionavimas. Sukurtas sandarus adatos veikimo mechanizmas, siekiant išvengti alyvos pratekėjimų ar dulkių. Tiesiogiai veikiama adatos sistema leidžia pasiekti greitą darbo greitį ir ilgiau mėgautis mašinos pajėgumais.

Standartiniai priedai

 • AC servo variklis;
  Adatos pozicionavimo sistema;
  Mikroschema (čipas, IC);
  LED lemputė;
  Naujas medžiagos kirpimo mechanizmas.
  Patobulinta tepimo sistema.